Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opatowie

Przygotuj się do kroku w samodzielną przyszłość

Utworzono dnia 21.07.2021

Przygotuj się do kroku w samodzielną przyszłość

Szanowni Państwo,

pragniemy zapoznać Państwa z ofertą edukacyjno-rozwojową fundacji Studenckie Forum Business Center Club, która skierowana jest do ogólnopolskiej młodzieży 16-24 lat.

Prowadzimy ogólnopolską rekrutację do drugiego filaru naszego bezpłatnego projektu edukacyjnego - 'Samodzielny Kroku'. Jest to projekt, realizowany online, dotyczący pracy nad przygotowaniem do wejścia na rynek pracy i określenia zgodnych ze swoim profilem mocnych stron rozwoju zawodowego, to jest:

- przygotowania cyfrowego CV oraz ustalenia strategii poszukiwania pracy,

- przekwalifikowania się na inną ścieżkę zawodową będąc już na rynku,

- przygotowania do udziału w rozmowie rekrutacyjnej

- kształtowania umiejętności asertywnej komunikacji w czasie rozmów o pracę i w miejscu pracy.

Projekt polega na uczestnictwie w zajęciach online od połowy września do połowy grudnia, które realizowane będą przez ekspertów na rynku. Młodzież będzie mieć okazję pracować
z trenerami pracującymi na co dzień w działach kadr, w firmach szkoleniowych oraz z osobami będącymi ekspertami na rynku w zakresie rozwoju pracowników w ramach spotkań mentoringowych Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zgłaszania uczestników dostępnymi na naszej stronie: https://kolejnykrok.wixsite.com/sfbcc/samodziel.... W tym roku udostępniamy 30 miejsc dla uczestników, którzy poza samym udziałem będą mieli możliwość otrzymać zestawy wyprawki rekrutacyjnej oraz wygrać sesje radzenia sobie z uwalnianiem stresu skumulowanego na poziomie komórkowym metodą TRE (Trauma and Tension Release Exercises).

W celu rejestracji uczestnika(czki) prosimy opiekuna placówki lub osoby uprawnionej do reprezentowania uczestnika(czki) o wypełnienie formularza dostępnego pod https://forms.gle/Ky31popFpNiYDBov5 lub odpowiedź mailową na kolejnykrok@sfbcc.org.pl w przypadku problemów technicznych z formularzem. Zgłoszenia przyjmowane będą do 07.09.

Korzyści z uczestnictwa dla podopiecznego i placówki zostały przedstawione w biuletynie dostępnym pod: SAMODZIELNY KROK (filesusr.com). Szacowany czas udziału w zajęciach grupowych to 12 godzin zaś udziału w sesjach indywidualnych z mentorem to 6 godzin.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod tym mailem kolejnykrok@sfbcc.org.pl

Baner Biuletynu Informacji Publicznej

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 63

W poprzednim tygodniu: 194

W tym miesiącu: 568

W poprzednim miesiącu: 893

Wszystkich: 43749