Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opatowie

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych - informacja

Utworzono dnia 24.01.2022

 

Informacja

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych informuje, iż od 1 grudnia 2021 r. wznowiło swoją działalność Centrum Wsparcia Dla Osób Dorosłych w Stanie Kryzysu Psychicznego. W ramach projektu oferowane jest całodobowe, profesjonalne wsparcie psychologiczne orz kontakt ze specjalistami. Zadanie, zaplanowane na okres 5 lat, realizowane jest ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025 i finansowane przez Ministra Zdrowia.

Centrum Wsparcia to 24- godzinne, bezpłatne centrum, udzielające wsparcia każdej osobie w kryzysie psychicznym. Psychologowie  i psychoterapeuci będą dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

W Centrum Wsparcia, będą także dostępni specjaliści: psychiatra, prawnik, seksuolog, terapeuta uzależnień, pracownik socjalny i asystent zdrowia. Szczegółowy grafik zawierający różne godziny dyżurów ww.specjalistów dostępny jest na stronie: www.centrumwsparcia.pl

Kontakt ze specjalistami Centrum Wparcia możliwy jest poprze:

  • bezpłatny i całodobowy telefon: 800 70 2222
  • czat
  • e-mail: porady@centrumwsparcia.pl
  • spotkania online ze specjalistami, po uprzednim umówieniu i kwalifikacji
  • sesje terapeutyczne, po uprzednim umówieniu i kwalifikacji

Z pomocy Centrum Wsparcia korzystać mogą również bliscy osób, znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego. Specjaliści poinformują w jaki sposób można udzielić wsparcia osobie w kryzysie oraz gdzie zgłosić się o pomoc stacjonarną w danym regionie.

W razie pytań Fundacja ITAKA zachęca do kontaktu telefonicznego pod numerem: 22 620 16 10 lub pod adresem:  press@zaginieni.pl.

Baner Biuletynu Informacji Publicznej

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 101

W poprzednim tygodniu: 184

W tym miesiącu: 453

W poprzednim miesiącu: 733

Wszystkich: 50844